Turn signal LED colour: yellow/yellow
BASt-tested in line with TL warning lights Flashing frequency approx. 55/min With flashing/continuous light 1x 50 Ah flashing light approx. 7,200 operating hours/continuous light approx. 1,800 operating hours Includes bracket and metal holder The battery can be replaced without removing the lamp, can also be operated with only one battery Advice: Alkaline air cell battery not included in the scope of delivery.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4965000010 |
| EAN | 9004195666615 |
| Colour of light | Yellow |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 110 mm |
| Height | 360 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Supplier | RECA NORM |
- BASt-tested in line with TL warning lights
- Flashing frequency approx. 55/min
- With flashing/continuous light
- 1x 50 Ah flashing light approx. 7,200 operating hours/continuous light approx. 1,800 operating hours
- Includes bracket and metal holder
- The battery can be replaced without removing the lamp, can also be operated with only one battery
Advice:
Alkaline air cell battery not included in the scope of delivery.