Top hat rail, zinc-plated, perforated 15 x 35 mm
DIN rail in accordance with DIN EN 60715, made of zinc-plated steel, hot-dip galvanised steel strip. For use in switch and distribution cabinets as well as cable junction boxes. Rail length: 2 m Perforation width: 5.2 mm Perforation length: 18 mm Design: Perforated Advice: Packaging units: Piece = metre!
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0833003012 |
| EAN | 4012195044895 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Perforated |
| Height | 15 mm |
| Material thickness | 1.5 mm |
| Rail length | 2 m |
| Supplier | RECA NORM |
DIN rail in accordance with DIN EN 60715, made of zinc-plated steel, hot-dip galvanised steel strip.
For use in switch and distribution cabinets as well as cable junction boxes.
Rail length: 2 m
Perforation width: 5.2 mm
Perforation length: 18 mm
Design:
PerforatedAdvice:
Packaging units: Piece = metre!Allar útgávur

Top hat rail, zinc-plated, unperforated 7.5 x 35 mm
Without perforation35 x 7.5 mm1.0
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Top hat rail, zinc-plated, perforated 7.5 x 35 mm
Perforated35 x 7.5 mm1.0
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo