Three-hole hook zinc-plated steel 50x39mm
Advantages: Three mounting points for secure fastening Design: Without screw
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4965070107 |
| EAN | 4251301603919 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Without screw |
| Drill hole diameter | 6 mm |
| Length | 39 mm |
| Width | 50 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advantages:
- Three mounting points for secure fastening
Design:
Without screw