Telescopic sing.-sect. ladder 4.1 m w. exten. Telesteps PrimeLine w. stabilisers
BG-compliant
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4965299501 |
| EAN | 7394483001566 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length (extended) | 4.10 m |
| Length (pushed together) | 0.94 m |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Max. loading weight | 150 kg |
| Supplier | RECA NORM |
BG-compliant
Allar útgávur

Telescopic single-section ladder 3.0 m with extension, Telesteps PrimeLine
2.9893.80
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Telescopic combination ladder 2.3 m, Telesteps CombiLine
2.306 + 23.10
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Telescopic combination ladder 3.0 m, Telesteps CombiLine
3.008 + 23.80
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo