Tamperproof bolt, A2, TX 40 7 x 105
With plug screw thread For secure protection against break-in and theft when using: Protective grilles Covers Grates All objects mounted in public buildings Included in delivery: Each pack includes 25 metal cores and a TX 40 bit. Advice: Once the screw is screwed in, a firm strike of the hammer seals off the screw drive with a metal core. This creates a sealed connection that can only be destroyed with great technical effort.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 026657 105 |
| EAN | 4029484427314 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 7 mm |
| Head diameter | 17 mm |
| Head height | 5.0 mm |
| Head type | Ornament head |
| Supplier | RECA NORM |
With plug screw thread
For secure protection against break-in and theft when using:
- Protective grilles
- Covers
- Grates
- All objects mounted in public buildings
Included in delivery:
Each pack includes 25 metal cores and a TX 40 bit.Advice:
Once the screw is screwed in, a firm strike of the hammer seals off the screw drive with a metal core. This creates a sealed connection that can only be destroyed with great technical effort.
Allar útgávur

Tamperproof bolt, A2, TX 40 7 x 85
85
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo