Stone cutting disc for stone, straight, 230 x 3.0 x 22.23 mm
STONE cutting disc for universal use in natural and artificial stone, cast iron, concrete and reinforced concrete Design: Straight
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0670150230 |
| EAN | 4029484418886 |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Straight |
| Diameter | 230.0 mm |
| Thickness | 3.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
STONE cutting disc for universal use in natural and artificial stone, cast iron, concrete and reinforced concrete
Design:
StraightAllar útgávur

Stone cutting disc for stone, stepped, 115 x 3.0 x 22.23 mm
115.022.233.0
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Stone cutting disc for stone, stepped, 125 x 3.0 x 22.23 mm
125.022.233.0
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Stone cutting disc for stone, straight, 300 x 3.5 x 20.0 mm
300.020.03.5
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Stone cutting disc for stone, straight, 300 x 3.5 x 22.23 mm
300.022.233.5
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo