Steering roller with locking device 80 mm
Can be moved around 360°, steel locking device Housing: Zinc-plated sheet steel housing, two-row ball collar in clevis, sealed Castors: Solid rubber tyres, black, zinc-plated sheet steel rim, roller bearings, bolted wheel axle
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 7321442080 |
| EAN | 4029484219193 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Hole distance (horizontal) | 80 mm |
| Hole distance (vertical) | 60 mm |
| Load capacity | 50 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Can be moved around 360°, steel locking device
Housing: Zinc-plated sheet steel housing, two-row ball collar in clevis, sealed
Castors: Solid rubber tyres, black, zinc-plated sheet steel rim, roller bearings, bolted wheel axle
Allar útgávur

Steering roller with locking device 100 mm
10070125
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Steering roller with locking device 125 mm
125100155
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Steering roller with locking device 200 mm
200205235
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo