Steering roller on plate light-duty version 75 mm
Can be moved around 360° Housing: Zinc-plated sheet steel housing, two-row ball collar in clevis Castors: Thermoplastic elasticated strapping, grey polypropylene castor body, slide bearing, bolted wheel axle
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 7321340075 |
| EAN | 4029484219018 |
| Colour | Grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Hole distance (horizontal) | 47 mm |
| Hole distance (vertical) | 47 mm |
| Load capacity | 50 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Can be moved around 360°
Housing: Zinc-plated sheet steel housing, two-row ball collar in clevis
Castors: Thermoplastic elasticated strapping, grey polypropylene castor body, slide bearing, bolted wheel axle
Allar útgávur

Steering roller on plate light-duty version 50 mm
404050
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo