Spare wheel 200 mm
For fixed castors and swivel castors 50-205 kg
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 7321008200 |
| EAN | 4029484218929 |
| Adapter diameter | 20 mm |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load capacity | 205 kg |
| Roll diameter | 200 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For fixed castors and swivel castors 50-205 kg
Allar útgávur

Spare wheel 125 mm
15125100
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo