Spare wheel 125 mm
For fixed castors and swivel castors 50-205 kg
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 7321008125 |
| EAN | 4029484218905 |
| Adapter diameter | 15 mm |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load capacity | 100 kg |
| Roll diameter | 125 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For fixed castors and swivel castors 50-205 kg
Allar útgávur

Spare wheel 200 mm
20200205
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo