Spacer rollers, white polyethylene, 6.5 x 18 x 6.0
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 04216 18 |
| EAN | 4029484075423 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Internal diameter | 6.5 mm |
| Material | PE - Polyethylene |
| Outer diameter | 18 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Supplier | RECA NORM |