Spacer clip ASS with slot, M25 zinc-plated M25
For fixing conduits, cables, empty conduits and pipes away from the ground.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0832003025 |
| EAN | 4029484922161 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Elongated hole length | 10 mm |
| Elongated hole width | 6.5 mm |
| Material | Steel |
| Max. grip range | 29 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For fixing conduits, cables, empty conduits and pipes away from the ground.
Advantages:
Quick routing of conduits and pipes without removing complete clamp by means of swivel legs.Allar útgávur

Spacer clip ASS with slot, M16 zinc-plated M16
14163/8 inch
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Spacer clip ASS with slot, M20 zinc-plated M20
19211/2 inch
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Spacer clip ASS with slot, M32 zinc-plated M32
30381 inch
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Spacer clip ASS with slot, M40 zinc-plated M40
39481 1/2 inch
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo