Single spring cotter pin, galvanised, 3 mm
Design: Simple Advice: Do not use the linch pin in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 04733 1 |
| EAN | 4029484081363 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Simple |
| Internal diameter | 18 mm |
| Length | 60 mm |
| Wire diameter | 3 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
SimpleAdvice:
Do not use the linch pin in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Single spring cotter pin, galvanised, 2 mm
21050
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Single spring cotter pin, galvanised, 4 mm
42060
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Single spring cotter pin, galvanised, 5 mm
52485
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Single spring cotter pin, galvanised, 6 mm
630105
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo