sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 6.3 x 50
sebSta hexagon-head drilling screw, similar to DIN 7504-K, bimetal, A2/steel, RUSPERT®
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0214886350 |
| EAN | 4029484435456 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.3 mm |
| Diameter x length | 6.3 x 50 mm |
| Drill tip length | 4.5 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Supplier | RECA NORM |
seb
Sta hexagon-head drilling screw, similar to DIN 7504-K, bimetal, A2/steel, RUSPERT®
Allar útgávur

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 20
4.8 x 20 mm20WS8
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 25
4.8 x 25 mm25WS8
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 38
4.8 x 38 mm38WS8
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 50
4.8 x 50 mm50WS8
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo