sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 5.5 x 26
sebSta hexagon-head drilling screw, similar to DIN 7504-K, bimetal, A2/steel, RUSPERT®
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0214955525 |
| EAN | 4029484426140 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 5.5 mm |
| Diameter x length | 5.5 x 26 mm |
| Drill tip length | 4.5 mm |
| External drive | WS8 |
| Supplier | RECA NORM |
seb
Sta hexagon-head drilling screw, similar to DIN 7504-K, bimetal, A2/steel, RUSPERT®
Allar útgávur

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 22
2.753.54.8
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo