sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 6.3 x 32
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0214806332 |
| EAN | 4029484054237 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.3 mm |
| Diameter x length | 6.3 x 32 mm |
| Drill tip length | 7.5 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 25
4.2 x 25 mm2522
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 32
4.2 x 32 mm3228.5
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 38
4.2 x 38 mm3834.5
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.8 x 25
4.8 x 25 mm2516
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo