sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 25
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0214804225 |
| EAN | 4029484054091 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.2 mm |
| Diameter x length | 4.2 x 25 mm |
| Drill tip length | 4.5 mm |
| External drive | WS7 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 32
4.2 x 32 mm3228.5
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 38
4.2 x 38 mm3834.5
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.8 x 25
4.8 x 25 mm2516
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.8 x 32
4.8 x 32 mm3228.5
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo