sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 5.5 x 90
Field of Application: Corrosion-free securing of balcony balustrades, wooden fences and stage floors onto steel substructures.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 021595590 |
| EAN | 4029484469710 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 5.5 mm |
| Drill tip length | 11.4 mm |
| Head diameter | 10.8 mm |
| Head height | 3.4 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
Corrosion-free securing of balcony balustrades, wooden fences and stage floors onto steel substructures.Allar útgávur

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.2 x 32
32163.0
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.8 x 38
38204.4
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.8 x 44
44254.4
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 5.5 x 55
55305.25
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo