sebS plumber's sealing screw A2, DS 15, TX 20 4.5 x 45
Field of Application: For screwing aluminium sheets and wooden substructures without pre-drilling. Advice: Minimum screw length = clamping force + material thickness + drill bit tip length + 3 mm.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0217764545 |
| EAN | 4029484755547 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.5 mm |
| Drill tip length | 4.5 mm |
| Internal drive | TX20 |
| Length | 45 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
For screwing aluminium sheets and wooden substructures without pre-drilling.Advice:
Minimum screw length = clamping force + material thickness + drill bit tip length + 3 mm.
Allar útgávur

sebS plumber's sealing screw A2, DS 15, TX 20 4.5 x 25
2515
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS plumber's sealing screw A2, DS 15, TX 20 4.5 x 35
3515
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS plumber's sealing screw A2, DS 20, TX 20 4.5 x 25
2520
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS plumber's sealing screw A2, DS 20, TX 20 4.5 x 35
3520
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo