sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N galvanised, H 2, 4.8 x 16
Field of Application: For St 12, St 13, St 14, St 33, St 37, UST 37, RSt 37, St 44, St 50, St 52, other unalloyed steels up to a tensile strength of 510 N/mm2, plus aluminium and other soft metals. Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 021148 16 |
| EAN | 4029484051151 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.8 mm |
| Drill tip length | 5 mm |
| Head diameter | 10.5 mm |
| Head height | 4.3 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
For St 12, St 13, St 14, St 33, St 37, UST 37, RSt 37, St 44, St 50, St 52, other unalloyed steels up to a tensile strength of 510 N/mm2, plus aluminium and other soft metals.Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N galvanised, H 1, 2.9 x 13
132.52.2
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N galvanised, H 1, 2.9 x 16
162.52.2
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N galvanised, H 1, 2.9 x 19
192.52.2
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N galvanised, H 2, 3.5 x 13
1332.6
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo