sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N A2, H 2, 3.5 x 13
Field of Application: for Al 99, AlMn 1, AlMg 1, AlMg 3, AlMg 5, AlMgSi 1 and other soft metals Advice: Minimum screw length = clamping force + material thickness + drill bit tip length + 3 mm.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 021113513 |
| EAN | 4029484050321 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 3.5 mm |
| Drill tip length | 3 mm |
| Head diameter | 6.9 mm |
| Head height | 2.6 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
for Al 99, AlMn 1, Al
Mg 1, Al
Mg 3, Al
Mg 5, Al
MgSi 1 and other soft metals
Advice:
Minimum screw length = clamping force + material thickness + drill bit tip length + 3 mm.Allar útgávur

sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N A2, H 2, 3.5 x 16
1632.6
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N A2, H 2, 3.9 x 13
133.52.8
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N A2, H 2, 3.9 x 16
163.52.8
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS pan head drilling screw, sim. to DIN 7504-N A2, H 2, 3.9 x 19
193.52.8
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo