sebS hexagon-head self-drilling screw for roofing, RUSPERT®, 8 AF, 4.8 x 140
Case-hardened, Ruspert-coated steel Hexagon head with pressed-on washer Corrosion resistance: Application area: Details/application • For mounting insulation and roof seals • To be used on steel box-profile roofing sheets up to 1 x 1.5 mm/2 x 1.25 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0217148140 |
| EAN | 4029484054749 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.8 mm |
| Diameter x length | 4.8 x 140 mm |
| Drill tip length | 4.5 mm |
| External drive | WS8 |
| Supplier | RECA NORM |
Case-hardened, Ruspert-coated steel
Hexagon head with pressed-on washer
Corrosion resistance:
Application area:
Details/application• For mounting insulation and roof seals
• To be used on steel box-profile roofing sheets up to 1 x 1.5 mm/2 x 1.25 mm
Allar útgávur

sebS hexagon-head self-drilling screw for roofing, RUSPERT®, 8 AF, 4.8 x 100
1004.8 x 100 mm75
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS hexagon-head self-drilling screw for roofing, RUSPERT®, 8 AF, 4.8 x 120
1204.8 x 120 mm75
pk (300 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS hexagon-head self-drilling screw for roofing, RUSPERT®, 8 AF, 4.8 x 160
1604.8 x 160 mm75
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS hexagon-head self-drilling screw for roofing, RUSPERT®, 8 AF, 4.8 x 180
1804.8 x 180 mm75
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo