sebS countersunk milling head screw sim. to DIN 7504-P yellow-galv. H 2 4.8 x 50
Field of Application: Securing wood to steel substructures. Please note: Only use in areas protected from the weather. Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 021548 50 |
| EAN | 4029484054602 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.8 mm |
| Drill tip length | 8.4 mm |
| Head diameter | 9.5 mm |
| Head height | 3.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
Securing wood to steel substructures.Please note: Only use in areas protected from the weather.
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

sebS countersunk milling head screw sim. to DIN 7504-P yellow-galv. H 2 3.9 x 25
13252.3
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS countersunk milling head screw sim. to DIN 7504-P yellow-galv. H 2 4.2 x 32
18322.5
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS countersunk milling head screw sim. to DIN 7504-P yellow-galv. H 2 4.8 x 38
23383.0
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS countersunk milling head screw sim. to DIN 7504-P yellow-galv. H 3 5.5 x 38
18383.4
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo