sebS countersunk head drilling screw, sim. to DIN 7504-P galv., H 2, 4.8 x 25
Field of Application: For St 12, St 13, St 14, St 33, St 37, UST 37, RSt 37, St 44, St 50, St 52, other unalloyed steels up to a tensile strength of 510 N/mm2, plus aluminium and other soft metals. Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 021248 25 |
| EAN | 4029484052578 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.8 mm |
| Drill tip length | 5 mm |
| Head diameter | 9.5 mm |
| Head height | 4.3 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
For St 12, St 13, St 14, St 33, St 37, UST 37, RSt 37, St 44, St 50, St 52, other unalloyed steels up to a tensile strength of 510 N/mm2, plus aluminium and other soft metals.Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gasAllar útgávur

sebS countersunk head drilling screw, sim. to DIN 7504-P galv., H 1, 2.9 x 13
132.51.4
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS countersunk head drilling screw, sim. to DIN 7504-P galv., H 2, 3.5 x 13
1333.4
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS countersunk head drilling screw, sim. to DIN 7504-P galv., H 2, 3.5 x 16
1633.4
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

sebS countersunk head drilling screw, sim. to DIN 7504-P galv., H 2, 3.5 x 19
1933.4
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo