Screwdriver, slotted, wooden handle with leather cap 12.0 x 2.0 mm
Advantages: Round shank Hexagonal hex bolster Leather cap in handle head for shock absorption when used as an impact driver
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0701812200 |
| EAN | 4029484137268 |
| Blade length | 200.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Handle length | 130 mm |
| Handle length/handle width | 130 / 33 mm |
| Handle width | 33 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advantages:
- Round shank
- Hexagonal hex bolster
- Leather cap in handle head for shock absorption when used as an impact driver