Screwdriver, cross slot, 2-component handle PZ 2
Advantages: Round shank Drive symbol on the handle cap The shanks made from molybdenum vanadium steel are tempered and particularly impact-resistant to prevent splintering and injuries Handle: Roll-off protection in the handle head prevents the screwdriver from rolling away, cross hole for hanging up or inserting a lever Shank: matt chrome-plated, round shank Tip: black tip for a precise fit
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0701412100 |
| EAN | 4029484136452 |
| Blade length | 100.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Handle length | 99 mm |
| Handle length/handle width | 99 / 34 mm |
| Handle width | 34 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advantages:
- Round shank
- Drive symbol on the handle cap
- The shanks made from molybdenum vanadium steel are tempered and particularly impact-resistant to prevent splintering and injuries
- Handle: Roll-off protection in the handle head prevents the screwdriver from rolling away, cross hole for hanging up or inserting a lever
- Shank: matt chrome-plated, round shank
- Tip: black tip for a precise fit
Allar útgávur

Screwdriver, cross slot, 2-component handle PZ 1
80.090170.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Screwdriver, cross slot, 2-component handle PZ 3
150.0105255.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo