Rust-proof callipers 150 mm
Stainless steel, fully hardened. Scale and vernier scale with brush chromium-plated finish. Recessed scale. Ground measuring faces. With depth gauge and cross tips. Includes leather case.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695900080 |
| EAN | 4029484132416 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Limb length | 40.0 mm |
| Max. length measuring range | 150 mm |
| Min. length measuring range | 0 mm |
| Min./max. length measuring range | 0-150 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Stainless steel, fully hardened.
Scale and vernier scale with brush chromium-plated finish.
Recessed scale.
Ground measuring faces.
With depth gauge and cross tips.
Includes leather case.