Rubber adhesive tape black for cold insulation 15-m roll 50x3 mm
Advice: Optimal adhesion requires a clean and dry base surface. The tape must not be used under tension.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0878816503 |
| EAN | 4029484935284 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 15 m |
| Thickness | 3.0 mm |
| Width | 50.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Optimal adhesion requires a clean and dry base surface. The tape must not be used under tension.Allar útgávur

Rubber adhesive tape grey for heating 15-m roll 50x3 mm
315.0Grey
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo