Rope thimble, previously DIN 6899, galvanised, type A, for rope Ø 4
Advice: Do not use the cable thimble in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 05224 |
| EAN | 4029484085767 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4 mm |
| DIN | 6899 |
| Height | 21 mm |
| Internal diameter | 13 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the cable thimble in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Rope thimble, previously DIN 6899, galvanised, type A, for rope Ø 3
3612
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Rope thimble, previously DIN 6899, galvanised, type A, for rope Ø 5
5714
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Rope thimble, previously DIN 6899, galvanised, type A, for rope Ø 6
67.516
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Rope thimble, previously DIN 6899, galvanised, type A, for rope Ø 8
81020
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo