Roller shutter box 1230, 1230 x 975 x 785 mm (W x H x D)
CAUTION: This article is made to order and therefore cannot be exchanged. Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change. Double-handed handle with push button and cylinder lock High-quality aluminium roller shutter Splash-proof Roller shutter guide rails with integrated seal Roller shutter end seal Fully welded box housing
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4965901181 |
| EAN | 4029484678402 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 785 mm |
| Height | 975 mm |
| Length | 1230 mm |
| Weight | 49.5 kg |
| Supplier | RECA NORM |
CAUTION:
This article is made to order and therefore cannot be exchanged.
Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change.
- Double-handed handle with push button and cylinder lock
- High-quality aluminium roller shutter
- Splash-proof
- Roller shutter guide rails with integrated seal
- Roller shutter end seal
- Fully welded box housing
Allar útgávur

Roller shutter box 1900, 1900 x 975 x 885 mm (W x H x D)
8851900885
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo