Ring nut, DIN 582-C15E, galvanised, M20
Advice: Do not use the nut in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 039504 020 |
| EAN | 4029484521470 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| DIN | 582 |
| External diameter of ring | 72 mm |
| Height | 71 mm |
| Internal diameter of ring | 40 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the nut in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Ring nut, DIN 582-C15E, galvanised, M8
202036
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Ring nut, DIN 582-C15E, galvanised, M10
252545
pk (20 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Ring nut, DIN 582-C15E, galvanised, M12
303054
pk (20 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Ring nut, DIN 582-C15E, galvanised, M16
353563
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo