recamo ZS Push bracket flat 90°
Application area: The fastest rail design: + The ZS Push button can be used to combine all common RECA toothed rails with ZS Push connectors + The positive-fit and friction-locked connection of the toothed design ensures safety + Saves time, flexible, quick to remove and reusable + 3D fasteners enable three-dimensional constructions + Material: Steel, electrolytically zinc plated
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0858661090 |
| EAN | 4029484940394 |
| Angle | 90 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 64 mm |
| Length | 110 mm |
| Thickness | 4.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Application area:
The fastest rail design:+ The ZS Push button can be used to combine all common RECA toothed rails with ZS Push connectors
+ The positive-fit and friction-locked connection of the toothed design ensures safety
+ Saves time, flexible, quick to remove and reusable
+ 3D fasteners enable three-dimensional constructions
+ Material: Steel, electrolytically zinc plated
Allar útgávur

recamo ZS Push interlock button
793640
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo ZS Push U-washer 10.5 mm
21
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo ZS Push bracket flat 135°
15015046
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo ZS Push connector 2-2 90°
26510345
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo