recamo universal mounting cube M 8
The recamo universal mounting cube enables 4 threaded rods or set screws to be connected at an exact 90° angle. Three additional mounting points can be covered for suspensions.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0859204808 |
| EAN | 4029484931811 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 30 mm |
| Length | 17 mm |
| Nominal diameter | 8 mm |
| Thread type | Metric thread |
| Supplier | RECA NORM |
The recamo universal mounting cube enables 4 threaded rods or set screws to be connected at an exact 90° angle. Three additional mounting points can be covered for suspensions.