recamo rail connector for toothed mounting rail, type 41, pre-assembled, galv
Rail connectors for force-fitting extension of rails, pre-mounted with screws and clamping springs Application area: Supplementary elements designed specifically for the ZS 41 toothed mounting rail system.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0858641164 |
| EAN | 4029484780778 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 164 mm |
| Material thickness | 6 mm |
| Type description | Rail connector type 41 premounted |
| Weight | 452 g |
| Supplier | RECA NORM |
Rail connectors for force-fitting extension of rails, pre-mounted with screws and clamping springs
Application area:
Supplementary elements designed specifically for the ZS 41 toothed mounting rail system.Allar útgávur

recamo toothed mnt rail sec clip f 41/41 + 38/40, znc-pltd, w drill hole 9 mm M8
Securing clip M 89021.5
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo toothed rail clip for 41/41 and 38/40, galv, with drill hole 11mm M10
Securing clip M109621.5
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo securing clip for toothed mounting rail, galv., with bore 13 mm M 12
Securing clip M129421.5
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo rail bracket for toothed mounting rail, type 21, galvanised M 10
Rail bracket, type 2128026
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo