recamo rail bracket for toothed mounting rail, type 21, galvanised M 10
Rail brackets are used where rails of type 41/21 interconnect, e.g. in on-wall installations Application area: Supplementary elements designed specifically for the ZS 41 toothed mounting rail system.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0858641021 |
| EAN | 4029484780761 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 26 mm |
| Length | 135 mm |
| Material thickness | 4 mm |
| Type description | Rail bracket, type 21 |
| Supplier | RECA NORM |
Rail brackets are used where rails of type 41/21 interconnect, e.g. in on-wall installations
Application area:
Supplementary elements designed specifically for the ZS 41 toothed mounting rail system.Allar útgávur

recamo toothed mnt rail sec clip f 41/41 + 38/40, znc-pltd, w drill hole 9 mm M8
Securing clip M 89021.5
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo toothed rail clip for 41/41 and 38/40, galv, with drill hole 11mm M10
Securing clip M109621.5
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo securing clip for toothed mounting rail, galv., with bore 13 mm M 12
Securing clip M129421.5
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

recamo ZS rail bracket type 41 galvanised, with bore 10.5 mm M10
Rail bracket, type 4122646
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo