RECA Werkstattwagen
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550100035 |
| EAN | 4066152971625 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 500 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 400 mm |
| Drawer front height | 1 x 200 mm |
| Supplier | RECA NORM |