RECA Stapelkarre 320 x 250 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550001125 |
| EAN | 4066115028915 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 533 mm |
| Height | 1150 mm |
| Load-carrying capacity | 200 kg |
| Supplier | RECA NORM |