RECA spectacles bag small microfibre
Suitable for cleaning and storing safety goggles Available in two different sizes: 20x10 cm suitable for safety glasses 24x16 cm suitable for full-vision goggles
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0687210004 |
| EAN | 4029484927456 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 20 cm |
| Length x width | 20 x 10 cm |
| Type description | Spectacles bag small 20x10 cm |
| Width | 10 cm |
| Supplier | RECA NORM |
Suitable for cleaning and storing safety goggles
Available in two different sizes:
20x10 cm suitable for safety glasses
24x16 cm suitable for full-vision goggles
Allar útgávur

RECA spectacles bag large microfibre
2416Spectacles bag large 24x16 cm
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo