RECA Schubladenschrank
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550100076 |
| EAN | 4066152971755 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 736 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 600 mm |
| Drawer front height | 8 x 100 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

RECA Schubladenschrank
1313 x 200 mm6
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Schubladenschrank
1312 x 200 mm6
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Schubladenschrank
1461 x 200 mm8
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Schubladenschrank
1042 x 200 mm6
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo