RECA sabre saw blade metal 18 tooth pitch 18 TPI / ZpZ, Metal Line length 150 mm
Sabre saw blade for thin metal sheeting, pipes and profiles made of metal. Tooth design: milled and side set Application area: Thin sheet metal (1.5-4 mm), pipes/profiles (ø <100 / 150 mm - depending on blade length).
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0605227001 |
| EAN | 4029484782406 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cut | Fine cut |
| Effective length | 130 mm |
| Height | 19 mm |
| Length | 150 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Sabre saw blade for thin metal sheeting, pipes and profiles made of metal.
Tooth design: milled and side set
Application area:
Thin sheet metal (1.5-4 mm), pipes/profiles (ø <100 / 150 mm - depending on blade length).Allar útgávur

RECA sabre saw blade metal 18 tooth pitch 18 TPI / ZpZ, Metal Line length 150 mm
130150
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA sabre saw blade metal 18 tooth pitch 18 TPI / ZpZ, Metal Line length 200 mm
180200
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA sabre saw blade metal 18 tooth pitch 18 TPI / ZpZ, Metal Line length 200 mm
180200
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo