RECA passenger assistant for fastening to the passenger seat
For fastening to the passenger seat Hinged cover with openings for drink bottles With two document compartments Application area: For fastening to the passenger seat
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4972900002 |
| EAN | 4066115010934 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 640 mm |
| Length | 420 mm |
| Width | 360 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For fastening to the passenger seat
Hinged cover with openings for drink bottles
With two document compartments
Application area:
For fastening to the passenger seat