RECA nail puller hexagon 800 x 18 mm
RECA hexagonal nail puller for removing nails and for demolition work. Forged from special tool steel Hardened With quenched and tempered working ends Chisel end for levering and demoulding Application area: Carpentry, construction
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695500717 |
| EAN | 4029484913985 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 18 mm |
| Height | 112 mm |
| Length | 800 mm |
| Material | Tool steel |
| Supplier | RECA NORM |
RECA hexagonal nail puller for removing nails and for demolition work.
- Forged from special tool steel
- Hardened
- With quenched and tempered working ends
- Chisel end for levering and demoulding
Application area:
Carpentry, constructionAllar útgávur

RECA nail puller hexagon 600 x 18 mm
6001460
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo