RECA nail puller hexagon 600 x 18 mm
RECA hexagonal nail puller for removing nails. Forged from special tool steel With quenched and tempered working ends Chisel end for levering and demoulding Application area: Carpentry, construction
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695500716 |
| EAN | 4029484913978 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 18 mm |
| Height | 112 mm |
| Length | 600 mm |
| Material | Tool steel |
| Supplier | RECA NORM |
RECA hexagonal nail puller for removing nails.
- Forged from special tool steel
- With quenched and tempered working ends
- Chisel end for levering and demoulding
Application area:
Carpentry, constructionAllar útgávur

RECA nail puller hexagon 800 x 18 mm
8001940
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo