RECA Mobile Kastenwerkbank
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550100036 |
| EAN | 4066152971632 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 540 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 400 mm |
| Drawer front height | 4 x 100 mm |
| Supplier | RECA NORM |