RECA mixing paddle with circular blank, hexagonal pin 120x10x600mm
Classic mixing paddle with circular blank, suitable for all kinds of liquids Field of Application: Use on drills with min. 700 Watt Suitable for dyes, lacquers, varnishes, primer, wallpaper paste, chemicals, cement slurries, epoxy resin, balancing mass
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0696810032 |
| EAN | 4029484916023 |
| Basket diameter | 120 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 600 mm |
| Shank diameter | 10 mm |
| Tool holding device | Hexagon |
| Supplier | RECA NORM |
Classic mixing paddle with circular blank, suitable for all kinds of liquids
Field of Application:
Use on drills with min. 700 WattSuitable for dyes, lacquers, varnishes, primer, wallpaper paste, chemicals, cement slurries, epoxy resin, balancing mass
Allar útgávur

RECA mixing paddle with circular blank, hexagonal pin 80x8x400mm
808400
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle 3 W pulling, hexagonal pin 120x10x600mm
12010600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle 3 W pulling, M14 mount 120x14x600mm
12014600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle 3 W pulling, M14 mount 140x14x600mm
14014600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo