RECA mixing paddle 3 W pulling, hexagonal pin 120x10x600mm
Type 3 W pulling; 3 strong mixing blades enable fast working with all moderate and tough materials Field of Application: Use on drills with min. 900 Watt Suitable for adhesive and ready-mixed mortar, epoxy resin, gypsum, concrete, plaster, filler, tile adhesive, full thermal insulation, sealing compounds
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0696810034 |
| EAN | 4029484916030 |
| Basket diameter | 120 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 600 mm |
| Shank diameter | 10 mm |
| Tool holding device | Hexagon |
| Supplier | RECA NORM |
Type 3 W pulling; 3 strong mixing blades enable fast working with all moderate and tough materials
Field of Application:
Use on drills with min. 900 WattSuitable for adhesive and ready-mixed mortar, epoxy resin, gypsum, concrete, plaster, filler, tile adhesive, full thermal insulation, sealing compounds
Allar útgávur

RECA mixing paddle with circular blank, hexagonal pin 80x8x400mm
808400
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle with circular blank, hexagonal pin 120x10x600mm
12010600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle 3 W pulling, M14 mount 120x14x600mm
12014600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle 3 W pulling, M14 mount 140x14x600mm
14014600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo