RECA mixing paddle 3 W pressing, M14 mount 140x14x600mm
Type 3 F pressing, prevents mixing material from spurting out; with 3 strong mixing wings for light to moderate materials Field of Application: Use on mixers with at least 1200 Watts Suitable for dyes, lacquers, varnishes, primer, wallpaper paste, chemicals, cement slurries, epoxy resin, balancing mass
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0696810038 |
| EAN | 4029484916085 |
| Basket diameter | 140 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 600 mm |
| Shank diameter | 14 mm |
| Tool holding device | M14 |
| Supplier | RECA NORM |
Type 3 F pressing, prevents mixing material from spurting out; with 3 strong mixing wings for light to moderate materials
Field of Application:
Use on mixers with at least 1200 WattsSuitable for dyes, lacquers, varnishes, primer, wallpaper paste, chemicals, cement slurries, epoxy resin, balancing mass
Allar útgávur

RECA mixing paddle with circular blank, hexagonal pin 80x8x400mm
808400
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle with circular blank, hexagonal pin 120x10x600mm
12010600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle 3 W pulling, hexagonal pin 120x10x600mm
12010600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA mixing paddle 3 W pulling, M14 mount 120x14x600mm
12014600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo