RECA Kastenwerkbank
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550100006 |
| EAN | 4066152971335 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 750 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 600 mm |
| Drawer front height | 4 x 150 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

RECA Kastenwerkbank
1542 x 150 mm8
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Kastenwerkbank
1532 x 150 mm8
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Kastenwerkbank
1163 x 200 mm3
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Kastenwerkbank
1163 x 200 mm3
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo