RECA INOX cutter 18 mm
Lightweight, handy INOX cutter with stainless steel blade for use in simple applications in damp locations. The plastic housing and blade guide have a reinforced, hard-wearing coating. The automatic stop securely fixes the blade in place.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0703600050 |
| EAN | 4029484812301 |
| Blade width | 18 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 160 mm |
| Thickness of blade | 0.5 mm |
| Weight per packaging unit | 70 g |
| Supplier | RECA NORM |
Lightweight, handy INOX cutter with stainless steel blade for use in simple applications in damp locations.
The plastic housing and blade guide have a reinforced, hard-wearing coating.
The automatic stop securely fixes the blade in place.