RECA inlay ultra screwdriver 14 pcs empty laser cut 283x396 mm
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes. Suitable for the following sets (2 of the following): Screwdriver ultra PH art. no.: 0701 500 501 or Screwdriver ultra PZ art. no.: 0701 500 502 and Screwdriver ultra TX art. no.: 0701 500 503
Field of Application: Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0706001032 |
| EAN | 4029484929849 |
| Colour | Light grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 396 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 283 mm |
| Supplier | RECA NORM |
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes.
Suitable for the following sets (2 of the following):
Screwdriver ultra PH
art. no.: 0701 500 501
or
Screwdriver ultra PZ
art. no.: 0701 500 502
and
Screwdriver ultra TX
art. no.: 0701 500 503
Field of Application:
Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).Advantages:
Fast, reliable access to the desired tool through laser-engraved sizes for individual tools.Advice:
All inlays are supplied empty!